Fundacja Okno Na Wschód we współpracy z KGW „Łapianka na obcasach” w Łapach Dębowinie rozpoczęły realizację pierwszego w województwie podlaskim programu ukierunkowanego na wzmocnienie instytucjonalne Podlaskich Kół Gospodyń Wiejskich (KGW). Aby wziąć udział w planowanych działaniach, należy dołączyć do Podlaskiej Bazy KGW, pierwszej w Polsce Wojewódzkiej Bazy KGW. Inicjatywa objęta jest Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego.

Jeśli chcesz dołączyć Koło Gospodyń Wiejskich do wojewódzkiego katalogu, w pierwszej kolejności należy wypełnić formularz, gdzie trzeba opisać dotychczasowe działania oraz podać dane kontaktowe. Po sprawdzeniu poprawności danych osobowych zostaniecie poproszeni o dosłanie kilku zdjęć, w celu skompletowania „Wizytówki”.

Baza to nie tylko interesujący sposób na pokazanie Waszej działalności, ale również miejsce do wymiany kontaktów pomiędzy Kołami. Zamieszczone w niej KGW będą na bieżąco informowane o zbliżających się szkoleniach, spotkaniach i inicjatywach skierowanych wyłącznie do przedstawicieli Podlaskich Kół Gospodyń.

Jeśli chcecie sprawdzić, jak wygląda Wojewódzka Baza KGW zapraszamy do odwiedzenia strony Podlaskie KGW: https://kgwpodlaskie.pl/baza-kgw/

Formularz zgłoszeniowy znajduje się nad wizytówkami Kół.

Inicjatorzy akcji zachęcają również do polubienia i obserwowania fanpage KGW Podlaskie, gdzie na bieżąco pojawiają się interesujące informacje skierowane do osób aktywnie działających na rzecz swoich lokalnych społeczności.

Inf. i fot. wrotapodlasia.pl