12 lipca odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Zachęcamy do głosowania, aby frekwencja była jak najwyższa. Osoby starsze, niesamodzielne i niepełnosprawne z województwa podlaskiego, mogą liczyć na bezpłatny transport do lokalu wyborczego i z powrotem.

Zdajemy sobie sprawę, że seniorzy czy osoby niepełnosprawne mogą mieć kłopoty z dojazdem do lokali wyborczych, aby móc oddać swoje głosy. Dlatego też wychodzimy im naprzeciw. Pomożemy w bezpiecznym dotarciu na czas do lokali wyborczych, a następnie zapewnimy odwiezienie do domów – mówi Paweł Backiel, prezes Podlaskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. – Zapraszamy do skorzystania.

Zgłoszenia przyjmuje Podlaski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Osoby, które chciałyby skorzystać z możliwości darmowego transportu, prosimy, aby dzwoniły pod numer telefonu: 600 500 815. Można również skontaktować się mailowo: uniwersytet.podlaski@gmail.com.

Zaprasza zarząd Podlaskiego Uniwersytetu Trzeciego wieku: Paweł Backiel, Joanna Zabielska-Cieciuch, Eugeniusz Muszyc, Jan Wołosik.

Tagi:

,