Od czasu do czasu w Białymstoku możemy oglądać gościnne występy znanych i lubianych  teatrów. Tym razem Teatr Capitol przyjeżdża z „Bożyszcze Kobiet”. To lekka, pełna dowcipnych dialogów komedia o relacjach damsko-męskich, którą pokochają (nie tylko) osoby w długich związkach. Już 6 września w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki.

Historia bohaterów zapowiada się ciekawie i wydaje się bliska każdemu. Większość z nas marzy bowiem o szczęśliwym życiu, założeniu rodziny, interesującej i satysfakcjonującej pracy. Dokładnie takie życie wiedzie Barney, bohater spektaklu „Bożyszcze Kobiet” Teatru Capitol, który ma świetnie prosperującą restaurację, piękną żonę i mądre dzieci. Barney nudzi się jednak swoim poukładanym życiem, w którym brakuje odrobiny szaleństwa. Postanawia więc przeżyć coś ekscytującego i… zdradza żonę!

W roli kochliwego Barneya zobaczą Państwo fenomenalnego Piotra Gąsowskiego, który swoją mimiką i komicznymi ruchami doprowadzi Was do łez. Piękne i ponętne kandydatki na kochanki Barney’a grają Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska. Każda jest różna, ale wszystkie doprowadzą go do szaleństwa. Helen (Anna Dereszowska) swoją zmysłowością, Bobby (Anna Modrzejewska) artystyczną duszą, zaś Jenny (Hanna Śleszyńska) głębią przemyśleń i wątpliwości. Dzięki ich barwnym charakterom, Barney z pewnością przestanie się nudzić!

Zapraszamy na opowieść o życiu, miłości i zdradzie. Twórcy spektaklu zapewniają o salwach śmiechu, ale i chwilach głębokich przemyśleń. Spektakl teatru Capitol to doskonała okazja do wspólnego wyjścia oraz miłego spędzenia czasu.

Bilety jeszcze dostępne!

www.kupbilecik lub www.ebilet.pl

Red. PS / fot. mat.org.