Zapraszamy Państwa do współtworzenia z nami portalu internetowego dedykowanego seniorom. Jest to miejsce dla Was i z Wami chcemy je rozwijać.

Internet daje wiele możliwości. Co roku wzrasta liczba użytkowników sieci – także w grupie seniorów. Nikt nie twierdzi, że świat wirtualny ma być bliski tylko młodemu pokoleniu. Wręcz przeciwnie – internet ma być też wsparciem dla tak ważnej grupy w społeczeństwie, jaką są seniorzy.

Z takich też względów zapraszamy Państwa do współpracy nad tworzeniem witryny podlaskisenior.com. Portal ten jest odpowiedzią na potrzebę pozyskiwania informacji istotnych i aktualnych z zakresu zdrowia, prawa, finansów, kultury i obyczajowości. Chcielibyśmy, aby witryna spełniła Państwa oczekiwania, stała się pomocna w różnych życiowych sytuacjach, ale też – dzięki opiniom ekspertów z różnych dziedzin – stanowiła źródło rzetelnej wiedzy potrzebnej seniorom.

Jeżeli uczestniczą Państwo w ciekawych przedsięwzięciach, jesteście aktywni i chcielibyście podzielić się swoim doświadczeniem z innymi, prosimy o kontakt.

Nasz adres e-mail: redakcja.putw@gmail.com

Czekamy na Państwa sugestie i opinie. Wierzymy, że dzięki tej współpracy uda się nam stworzyć pozytywne miejsce w sieci.

Beata Ptaszyńska – redakcja podlaskisenior.com